Prodej nemovitosti Miličín

Specializuji se na rezidenční nemovitosti – byty, domy, pozemky, chaty a chalupy na území Miličín a jejich okolí.

Jiří Dráb, váš realitní makléř

V oboru pracuji již řadu let pod úspěšnou mezinárodní firmou RE/MAX . Moji klienti se na mě obracejí zejména v oblastech Miličín a okolí, kde mohou zužitkovat mé několikaleté zkušenosti s prodejem nemovitostí v těchto specifických oblastech.

Zvažujete prodej svého bytu, domu, chalupy či pozemku v oblasti Miličín?

Prodej a koupě nemovitosti

Běžně se na mě obracejí zejména prodávající, kterým radím a doporučuji kroky, jak prodat nemovitost, případně prodej zajistím a kde zpravidla prodáme nemovitost nejen rychleji ale také za vyšší cenu díky prodejním technikám získané od Remax a vlastním zkušenostem. Největší rozdíl pak bývá v provedení a marketingu. Díky datům, programům a profesionálním postupům prodávám domy a byty v oblasti Miličín rychleji. A bezpečněji, díky právní podpoře, kterou disponuji. Vy se z pohodlí vašeho domova můžete jednoduše informovat o každém kroku prodeje vaší nemovitosti. Nejčastěji se na mě obrací klienti s prodejem bytu, domu, vily, chaty, chalupy, pozemku, nebytových prostor, restaurace, novostavby. S tím vším se na mě můžete obrátit.

Co HLAVNĚ obsahují mé služby

Realitní makléř narovinu?

Smlouvy, které s prodávajícími podepisuji, jsou jednoduché a přesto právně vyvážené pro obě strany. Pokud tedy prodávající získá dojem, že svojí práci nedělám dobře, spolupráci se mnou může ukončit. Pojďme se potkat někde v okolí Miličín a popovídáme si nezávazně o vaší nemovitosti.

Odhad nemovitosti zdarma a OBRATEM!

Jsem certifikovaný realitní makléř s dlouholetou praxí v odhadu cen nemovitostí. Rád pro vás vypracuji profesionální odhad tržní ceny vaší nemovitosti. V případě prodeje nemovitosti je odhad zdarma.  Stačí když vyplníte jednoduchý formulář.

Vyplňte nezávazně formulář a obratem se Vám ozvu