Kdo jsem

Jiří Dráb – váš spolehlivý realitní makléř pro Sedlčansko, Benešovsko, Milevsko

Jako realitní makléř jsem začínal v roce 2014 v Re/Maxu, kteréžto společnosti zůstávám věrný. Za ta léta jsem se vypracoval na uznávaného a zkušeného makléře. V roce 2017 jsem obdržel ocenění za nejproduktivnějšího realitního makléře Re/Max Drive, jakož i certifikaci Realitní profesionál.

Prodávám, prodávám, prodávám!

Mou rukou prošly stovky nemovitostí především v oblasti Sedlčan, Benešova a Milevska, tedy z mého kraje.  Úspěšně ale prodávám nemovitosti po celé České republice. Podívejte se na mapu vybraných realit, které jsem si vzal pod svá ochranná křídla při hledání nových majitelů.

O mých kvalitách se můžete přesvědčit z recenzí mých klientů. Chválí především můj individuální přístup, vstřícné a přívětivé vystupování a schopnost prodat nemovitost až o 17 % výhodněji oproti samoprodeji. V případě zájmu rád poskytnu kontakty, neváhejte se na mě obrátit.

Výchova makléřů v Čechách

Své zkušenosti chci nejen zúročit perfektně odvedenou prací, ale také je předat dál, aby se schopnosti kvalitního makléře v budoucnu ze společnosti nevytratily. V rámci firmy Re/Max školím své mladší kolegy na regionálních i celorepublikových seminářích a snažím se je navést na cestu úspěšného makléře, který rád pomáhá lidem.

Na čem si zakládám

Prostý život realitního makléře

Praxe mne utvrzuje v tom, že otevřený přístup ke klientům je tou nejlepší cestou. Proto volím upřímné a lidské jednání, také jsem člověk. Volný čas věnuji chovu a výcviku chladnokrevných koní a rodinné farmě na Sedlčansku. Jsem váš soused!

Jsem certifikovaný makléř

Kontaktujte mne!

Chcete přidat svůj červený bod na mapě prodaných realit? Dejte mi vědět a pustíme se do toho!