Potřebujete prodat nemovitost?

Prodám vaší nemovitost na Sedlčansku,
Benešovsku a Milevsku

Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může zdát. Současný trh je totiž poměrně naplněný a jednotlivé položky si chtě nechtě vzájemně konkurují. Zčásti za to může kvalitnější inzerce a zčásti omezený počet seriózních kupujících. Opatrnost se tedy rozhodně vyplatí.

 

Jak prodávám nemovitosti s 17 % větším ziskem

Je tedy důležité se na tomto poli maximálně odlišit. Pouhá fotografie a několik řádků nestačí. Dnes jsou IN zejména takové nemovitosti, které potenciálním zájemcům prozradí vše potřebné ještě před osobní prohlídkou. Nikdo se už dnes nechce zabývat osobní návštěvou desítek nemovitostí – naopak. Svůj cenný čas obětuje jen pro ty nejžhavější želízka v ohni. A jak zařídit, aby se právě váš dům či byt stal jedním z nich? Vsaďte na moderní technologie. V jejich čele rozhodně stojí profesionální nafocení, videoprohlídka a 3D scan. To je základem úspěšného prodeje moderní doby.

 

Co je v ceně mých služeb

Nejste si jistí, kde podobné služby poptat? Nemáte na tomto poli žádné zkušenosti? Nevadí. Většinu z nich najdete v ceně mých služeb – tedy zcela bez jakékoliv příplatku.

Potřebujete prodat nemovitost rychle a ideálně za hotové?

V takových situacích si umím poradit a zařídím výkup nemovitosti. Když víte, co a jak tak to jde mnohem rychleji, než kdybyste nemovitost například prodávali sami. Tedy když jako majitel například potřebujete peníze extrémně rychle, zajistím to.

Pojďme probrat vaši nemovitost

Líbilo by se vám prezentovat svou nemovitost právě takto? Chcete se cítit maximálně bezpečně a přitom nic důležitého nezanedbat? Naplánujme si společně nezávaznou schůzku, kde se dozvíte vše potřebné.

 

Působím lokálně, takže znám místní trh a vím na co při prodeji vaší nemovitosti klást důraz. Nabízím spolehlivé smlouvy a advokátní úschovu pro bezpečnost vašich peněz. A pokud neprodám, nevezmu si ani žádnou odměnu. Na to se můžete spolehnout.

Co si račte přát?

Máte jiné speciální přání? S každým jednám individuálně, na základě potřeb klienta. Nebojte se mi svěřit, společně najdeme řešení!

Vaše kontaktní údaje nejsou archivovány a budou použity pouze k jednorázovému kontaktu.