Přehled nabízených služeb

Zjistěte více o tom,
jaké služby nabízím

V rámci klasického balíčku makléřských služeb dostanete nejrůznější služby. Od profesionálního home stagingu a zasloužených fotografií až po právní služby týkající se prodeje a nákupu nemovitosti. To vše už je započtené do makléřské odměny.

Zaměření a půdorys nemovitosti

Zajistím zaměření nemovitosti, aby byly parametry jasně dány. Kromě toho v rámci marketingu rýsuji i půdorys nemovitosti, který slouží k lepšímu porozumění zájemce.

3D scan nemovitosti

3D scan domu nebo bytu v reálné podobě je u mě samozřejmostí. Využívám ho k prodeji. Jestliže si potenciální kupci mohou celý areál prohlédnout z pohodlí domova, v dalším kroku se ozvou jen vážní zájemci a nemovitost bude prodána mnohem rychleji.

Home staging

Vaší nemovitosti dodám fazónu, aby v ní chtěl žít každý, kdo uvidí fotografii.

Profesionální fotografie

Pořizuji nejen fotografie exteriéru i interiéru, ale točím i komentované videoprohlídky, které se stále více stávají jedním z důležitých nástrojů prodeje nemovitostí. Používám moderní techniku, včetně dronu pro dechberoucí záběry z výšky.

Energetický průkaz

Při prodeji musí mít nemovitost zajištěný energetický průkaz s tzv. energetickým štítkem, který udává hospodárnost dané budovy. Energetický průkaz smí vydat pouze odborník certifikovaný Ministerstvem průmyslu a obchodu. Zařídím to rychlostí blesku!

Právní služby a advokátní úschova

Na veškerých právních záležitostech, kterých se při realitních transakcích objevuje mnoho, spolupracuji se zkušeným advokátem, jenž se na nemovitosti specializuje. Vypracuje nejen všechny smlouvy, ale i ověří podpisy. Třešničku na dortu představuje advokátní úschova, do které budou vloženy peníze na onu chvíli mezi podepsáním kupní smlouvy a potvrzením změny katastrem.

Marketing prodeje a inzerce

Postarám se, aby byla vaše nemovitost vidět! Využiji k tomu všechny dostupné možnosti! Realitní servery, sociální sítě i offline kanály ve formě např. inzercí v tištěných periodikách.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Potřebujete odhadnout tržní cenu vaší nemovitosti? Obraťte se na mě! Vytvořím odhad pro soukromé účely, jakož i ocenění nemovitosti pro dědické řízení.

Co si račte přát?

Máte jiné speciální přání? S každým jednám individuálně, na základě potřeb klienta. Nebojte se mi svěřit, společně najdeme řešení!