Potřebujete koupit nemovitost?

Pomohu vám koupit nemovitost – Benešovsko, Milevsko, Sedlčansko

Přemýšlíte nad koupí nemovitosti? Uvažujete zcela správně, nemovitost je investice, které má potenciál dlouhodobého růstu a výborných zisků již od prvního měsíce od zakoupení. Navíc, jedná-li se o dům či byt, ve kterém plánujete žít, vyplatí se dobře si vybrat, vždyť tu budete bydlet většinou po zbytek života. Ceny realit v ČR rostou rychle, neváhejte a vyberte si tu svou nemovitost! Pomůžu vám!

Potřebujete prodat nemovitost rychle a ideálně za hotové?

V takových situacích si umím poradit a zařídím výkup nemovitosti. Když víte, co a jak tak to jde mnohem rychleji, než kdybyste nemovitost například prodávali sami. Tedy když jako majitel například potřebujete peníze extrémně rychle, zajistím to.

Proč nakupovat se mnou? 2 základní argumenty, které vás přesvědčí

Nákup nemovitosti s Jiřím Drábem krok po kroku

Během celé doby budou všechny povinnosti ležet na mých bedrech, vy si můžete v klidu vybírat svůj vysněný dům. Ptáte se, jak tento proces probíhá? Pojďme se na to podívat!

Nejdříve si vyslechnu vaše sny a přání, na základě kterých dopodrobna zmapuji trh v dané lokalitě.  Z veškeré nabídky vytipuji několik nemovitostí, které by vám za to stály. Od nabízejících zjistím potřebné informace, vy si vyberete své favority, které společně navštívíme.

Vybráno? Pak se naše cesty skoro rozcházejí. Vy míříte pro kufry, abyste se připravili na stěhování. Mé kroky směřují za právníkem, v jehož přítomnosti se podepíše jím vypracovaná kupní smlouva a u něhož se v advokátní úschově uloží peníze, na úřady zajistit, že průběh převodu nemovitosti nebude ohrožen a bude zcela podle právních norem a předpisů.

Nakonec vám slavnostně předám klíče a uvedu vás do vašeho nového domova. Co více si přát?

Kupte si svou nemovitost bez odkladů!

Chcete už konečně žít ve svém? Nepromrhejte už ani minutu, ozvěte se mi a vrhneme se na to společně!